“Longo Group” atklāj Baltijā pirmo pastāvīgo autosalonu tirdzniecības centrā

Lielākais lietoto auto tirgotājs AS “Longo Group” 2022. gada 29. janvārī atklāja Baltijā pirmo pastāvīgo lietoto automašīnu pārdošanas salonu tirdzniecības centrā. Jaunais tirdzniecības punkts, kas šobrīd ir unikāls pakalpojums nozarē Latvijā un kaimiņvalstīs, ļaus nodrošināt vēl labāku un ērtāku servisu privāto auto pircējiem.

Plānots, ka tirdzniecības centrā “Ryo” Panevežā, Lietuvā “Longo Group” autosalons darbosies pastāvīgi un ļaus apmeklētājiem detalizētāk iepazīties ar pieejamajiem lietotajiem auto no visām trim Baltijas valstīm. Atklāšanas dienā “Longo” salonā tirdzniecības centrā jau tika iegādāta pirmā automašīna.

“Longo Group” valdes priekšsēdētājs Edgars Cērps skaidro izvēli par labu šādam neparastam tirdzniecības konceptam: “Jaunais  automašīnu tirdzniecības salons Panevēžā ir pilnībā uz klienta vajadzībām orientēts. Automašīnu pircējs varēs izvēlēties gan tirdzniecības centra apmeklējuma laikā klātienē, gan sazinoties telefoniski, kā arī uzņēmuma mājas lapā www.longo.lt. Visiem Panevežas un tuvākās apkārtnes iedzīvotajiem būs iespējams sev ērtā laikā noorganizēt testa braucienu pie pilsētas lielākā tirdzniecības centra, izvairoties no gariem braucieniem uz citām pilsētām. Vērtēsim klientu apmierinātību ar šādu servisu un pieļaujam, ka arī Latvijā un Igaunijā varētu būt tapt līdzīga koncepta tirdzniecības vietas.”

Lai gan “Longo Group” ir Latvijas kapitāla uzņēmums ar galveno biroju Rīgā, pirmais pastāvīgais autosalons tirdzniecības centrā tieši Lietuvā tika izveidots tāpēc, ka Panevežā atrodas arī uzņēmuma filiāles servisa centrs, kur veic apkopi visām auto, kas tiek ievestas Baltijas tirgum no Nīderlandes, Beļģijas un Vācijas uzņēmuma pārstāvniecībām. Tādējādi var tikt nodrošināta ļoti ātra un plaša automašīnu pieejamība un to loģistika.

Klienta izvēlētais un rezervētais auto 24 līdz 72 stundu laikā no pasūtījuma brīža tiks nogādāts Panevežā bez maksas, lai potenciālajam pircējam ērtā laikā varētu notikt testa brauciens. Klienti varēs testa braucienam izvēlēties auto no visām vairāk nekā 800 Baltijas valstīs pieejamajām “Longo Group” mašīnām.

Kā informēts iepriekš, šobrīd "Longo Group" piedāvājumā Baltijā ir pieejami vairāk nekā 800 automašīnu, bet tuvākās nākotnes plāni ir šo skaitu dubultot un nodrošināt gandrīz 1600 auto pieejamību. Uzņēmuma dati liecina, ka aptuveni 27% no lietotajiem auto, ko iegādājas pircēji Latvijā, sākotnēji atrodas "Longo Group" kaimiņvalstu tirdzniecības vietās.

Par AS “Longo Group”

AS “Longo Group” ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas lietotu automašīnu tirdzniecības segmentā. Uzņēmuma filiāles, kurās noris automašīnu tirdzniecība ir atvērtas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā. Savukārt Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā uzņēmumam ir filiāles, kas specializējas tieši automašīnu iepirkumā, lai tās realizētu Baltijā. Uzņēmums piedāvā caurskatāmu un uzticamu lietotu automašīnu iegādes, tirdzniecības un finansējuma starpniecības pakalpojumus. 2019. gada maijā “Longo” Rīgā atvēra Baltijā lielāko tirdzniecības laukumu ar ietilpību 450 automašīnas. Kopējais piedāvāto automašīnu klāsts Baltijā ir ap 800 auto. Visām tirdzniecībā esošajām automašīnām tiek nodrošināta divu mēnešu vai 3000 km garantija.