Uzzini vairāk par Longo

Labi auto labiem cilvēkiem! 

Mēs apsolām mūsu klientiem ne tikai labas automašīnas, bet arī plašu modeļu izvēli, godīgus darījumus, un pilnīgu caurskatāmību visa procesa garumā. Mēs stāvam  pie  šiem solījumiem. 

Uzziniet vairāk par to, kā Longo iegūst un sagatavo savas automašīnas. 

Automašīnas iegāde vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Tu pērc tieši to automašīnu, kuru redzi attēlos, par cenu, kas norādīta mūsu mājaslapā. Piedāvājam skaidru un saprotamu līgumu bez sīkās drukas, drošu darījumu un garantiju katram mūsu piedāvātajam auto.  

Nevari pie mums atbraukt? Nav problēmu — piegādāsim automašīnu tieši līdz tavām durvīm! 

Vienkārši, ērti un pēc taviem nosacījumiem — uzziniet vairāk par automašīnas iegādi Longo

Mūsu stāsts

Kopš Longo dibināšanas 2018. gadā, mēs esam bijuši priekšgalā lietoto automašīnu nozares modernizācijā. Mēs piedāvājām jaunu pieeju šim biznesam un esam stabili auguši, kļūstot par uzticamu vārdu Latvijā un ārpus tās robežām. Mūsu apņemšanās uz inovāciju un izcilību ir padarījusi mūs par vadošo spēletāju lietoto auto tirgū, ar nozīmīgu klātbūtni četrās valstīs un kopumā pārdotām vairāk nekā 16 000 automašīnām.  

Longo ir lielākais lietoto automašīnu tirgotājs Baltijā! Mūsu mērķis nav tikai lietotu auto pārdošana; mēs esam apņēmušies mainīt lietoto automašīnu tirgu reģionā. 

Ja vēlies uzzināt vairāk par Longo Grupu, apmeklē mūsu uzņēmuma mājaslapu: www.longo.group 

Kur mūs atrast 

Mūsu darbība aptver četras valstis: Lietuvu, Latviju, Igauniju un Poliju, kopā septiņās tirdzniecības vietās Rīgā, Viļņā, Panevežā, Klaipēdā, Tallinā, Narvā un Belostokā. Katrā no šīm vietām mēs cenšamies uzlabot vietējo automobiļu tirgus piedāvājumu, piedāvājot izcilus klientu apkalpošanas standartus un augstas kvalitātes automašīnas. 

Longo Latvija pārdošanas centrs atrodas  Rīgā Mūkusalas ielā 72a kur sagaidām visus savus klientus un esam gatavi palīdzēt atrast tavu ideālo auto. Mūsu filiāle piedāvā plašu izvēli, gan ekonomiskus pilsētas auto, gan plaši aprīkotas visceļu automašīnas. Kā arī mēs piedāvājam personalizētus finanšu risinājumus, lai katrs klients varētu ērti realizēt sapni par savu ideālo auto. 

Aktīvi strādājam pie uzņēmuma attīstības  katrā no četrām valstīm. Mēs esam apņēmušies palīdzēt uzlabot  vietējo ekonomiku, radīt jaunas darbavietas un noteikt lietoto automobiļu tirgus virzienu.  

Mūsu biznesa modeļa efektivitāti pierāda mūsu straujā izaugsme. Ar mūsu unikālo mārketinga stratēģiju, kas balstīta uz atteikšanos no tradicionālajām reklāmas kampaņām par labu tiešsaistes kanāliem un mūsu oficiālajai mājaslapai, mēs ik nedēļu piesaistām 100 000 unikālu apmeklētāju. Mūsu panākumu stāstu izceļ līdz šim brīdim jau sasniegtais kopējais ietirgojums - 170 miljoni eiro sešu gadu laikā! Tāpat lepojamies, ka Longo tika iekļauts FT1000 2024 - Financial Times reitingā kā viena no 1000 visstraujāk augošajām kompānijām Eiropā. Mēs ieņēmām 550. vietu kopumā, 1. vietu starp Latvijas uzņēmumiem un 10. vietu konkurences pilnajā automobiļu nozarē Eiropā. 

Šis panākumu stāsts nebūtu iespējams bez mūsu talantīgo profesionāļu smagā darba un ticības mūsu uzņemuma stratēģijai. 

Labs darbs labiem cilvēkiem! 

Turpinot paplašināt savu darbību, mēs aktīvi meklējam talantīgus cilvēkus, kas pievienotos mūsu daudzveidīgajai komandai. Nodarbinam vairāk nekā 140 darbiniekus četrās valstīs. Mēs nodrošinām dinamisku un iekļaujošu darba vidi, piedāvājam drošu darba vietu, motivējošu atalgojumu. Pilna pārredzamība - tāds pats princips, ko mēs piemērojam pārdošanā, attiecas arī uz mūsu darbiniekiem. 

Mūsu ceļojumā uz inovācijām mēs tevi aicinām būt daļai no mūsu panākumiem! 

Ielūkojies Longo automašīnu sagatavošanas procesos. No automašīnu rūpīgas atlases, iegādes Nīderlandē, to sagatavošanas mūsu servisa centrā un nogādāšanas tirdzniecības vietās.

Longo piedāvā 28 auto markas, kopā 942 dažādus auto