Kā mēs izvēlamies Longo automašīnas?

Longo automašīnas tiek iepirktas no mūsu piegādātājiem Beļģijā un Nīderlandē, veicot rūpīgu atlasi un izvēloties tikai labākos auto piedāvājumā.

Longo izvēlas tikai labākos auto, ko piedāvāt saviem klientiem

Svarīgākie faktori, ko Longo pārbauda pirms auto iegādes

Patiess auto nobraukums

Katrs Longo automobilis iziet stingru nobraukuma pārbaudes procesu, lai nodrošinātu patiesu nobraukumu un transportlīdzekļa vēstures precizitāti.

Auto vēsture

Mūsu prioritāte ir drošība, tāpēc neiegādājamies automašīnas, kas bijušas iesaistītas transportlīdzekļa integritāti ietekmējošos negadījumos. Nodrošinām saviem klientiem sirdsmieru par viņu izvēlētā transportlīdzekļa tehnisko stāvokli.

Tikai auto ar zināmu izcelsmi

Longo garantē pārredzamu automašīnas izcelsmi. Mēs pārbaudām un nodrošinām dokumentāciju, kas apliecina auto vēsturi, iepriekšējo īpašnieku skaitu un to juridisko statusu.

Nekādu taksometru vai nomas automobiļu

Katra auto vēsture tiek rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu, ka iepirktie auto nav bijuši izmantoti kā taksometri vai nomas auto.

Automašīnas bez juridiskām vai finansiālām saistībām

Auto vēstures pārbaudes procesā mēs izslēdzam automašīnas, kas bijušas zagtas, kā arī automašīnas ar jebkādām saistībām vai kredītvēstures neprecizitātēm.

Pieprasītākie modeļi un labākās komplektācijas

Mūsu ekspertu komanda rūpīgi atlasa vispievilcīgākos automobiļu modeļus ar optimālām specifikācijām, nodrošinot klientiem visaugstākās kvalitātes automobiļus, kas atbilst viņu prasībām.

Klientiem pieejami dokumenti

Longo dara visu iespējamo, lai nodrošinātu klientiem piekļuvi plašai informācijai par transportlīdzekļiem un saistītajiem dokumentiem, ļaujot iegūt vērtīgu informāciju par izvēlētā transportlīdzekļa izcelsmi un vēsturi.