Kā iegādāties automašīnu Longo?

Ja mēs ko pārdodam, tad vēlamies to darīt pareizi. Katra Longo automašīna ir izgājusi pamatīgu 150 punktu pārbaudi mūsu auto sagatavošanas centrā, kvalificētu mehāniķu pārraudzībā. Fotogrāfijas un apraksti mūsu piedāvājumos atspoguļo automašīnas reālo stāvokli, tai ierodoties mūsu tirdzniecības centros! Lasi vairāk par auto atlasi un sagatavošanu šeit.

Zemāk apkopoti jautājumi par to, kas tev būtu jāzina, iegādājoties automašīnu no Longo.lv:

1. Kā atrast man vispiemērotāko auto?
2. Kā pārbaudīt auto?
3. Vai auto cena ir galīga?
4. Kā samaksāt par auto?
5. Kā saņemt auto?
6. Vai manam auto būs garantija?

1. Kā atrast man vispiemērotāko auto?

Savu nākamo – vai pirmo – automašīnu no Longo tu vari atrast mūsu tīmekļa vietnē www.longo.lv, kur pārdošanā pieejami vairāk nekā 1000 auto, pārstāvot vairāk nekā 24 dažādas auto markas. Visas vietnē pieejamās automašīnas ir Longo īpašums un kvalitātes nodrošināšanas nolūkos ir tikušas rūpīgi izvēlētas un sagatavotas pirms izvietošanas pārdošanai vietnē. Tavam sirdsmieram – mūsu automašīnas tiek pārdotas ar garantiju.

Filtru izmantošana www.longo.lv sašaurinās piedāvājuma klāstu līdz taviem kritērijiem atbilstošajiem auto. To var sašaurināt arī turpmāk, pievienojot papildu filtrus, vai pārskatīt atlikušos. Iepazīsties ar auto būtiskākajiem rādītājiem, aprīkojumu, iezīmēm un Longo sertifikāciju.

Aplūko populārākos filtrus mūsu mājaslapā:

1) nobraukums – izvēlies vēlamos odometra rādījumus;
2) degviela – izvēlies vēlamo degvielas veidu, tostarp elektroauto un hibrīdpiedziņas filtri;
3) virsbūves tips – izvēlies auto virsbūves tipu (piemēram, sedanu, hečbeku vai citu);
4) dzinēja tilpums – tiem, kuri dod priekšroku noteiktam dzinēja tilpumam;
5) pārnesumkārba – izvēlies starp manuālo un automātisko pārnesumkārbu;
6) cena – augstākās, zemākās vai vidējās cenas noteikšanai;
7) krāsa – visu noteiktas krāsas automašīnu pārlūkošanai;
8) sēdvietu skaits – ja meklē septiņvietīgu transportlīdzekli visai ģimenei.

Pārlūko mūsu auto galeriju un dodies 360° salona un ārskata virtuālajās tūrēs ar tālummaiņas funkciju, kas ļauj aplūkot interesējošo tuvāk un rūpīgāk.

Kad esi atradis savām prasībām atbilstošo auto, vari pieteikties apmeklējumam pie mūsu pārdošanas speciālistiem – vai arī rezervēt to jau tūlīt!

 

2. Kā pārbaudīt auto?

Rūpīgai automašīnas apskatei un testa braucienam pirms pirkuma veikšanas ir būtiska nozīme. Tā ir tava iespēja pārliecināties, ka izvēlētais auto tiešām atbilst tavām vēlmēm un prasībām, ka jūties ērti pie tā stūres un gūsti prieku, to vadot un ka tas ir īstais auto tavām vajadzībām.

Mēs augstu vērtējam savu uzticamības un pārredzamības reputāciju, tādēļ piedāvājam testa braucienus pilsētas apstākļos visām mūsu automašīnām. Tu vari savu noskatīto auto arī nogādāt servisa centrā neatkarīga eksperta apskatei.

3. Vai cena ir galīga?

Mēs augstu vērtējam arī pārredzamību cenu noteikšanā. Katrai Longo automašīnai ir atbilstoši noteikta galīgā cena, kas balstīta uz auto ražošanas gadu, nobraukumu, krāsu, tehnisko stāvokļi un citiem parametriem, tostarp dzinēja tilpumu, pārnesumkārbas veidu un citiem.

Ja izvēlēsies auto, kurš šobrīd atrodas kādā no mūsu tirdzniecības vietām kaimiņvalstīs (t.i. Tallinā vai Viļņā), lūdzam ņemt vērā, ka tiks piemērota papildmaksa par auto transportēšanu (99 € ar PVN) un reģistrāciju Latvijas Republikā (200 € ar PVN). Lasi tālāk, lai uzzinātu vairāk par šiem pakalpojumiem.

Auto transportēšana uz Latviju, 99 €, ietver:
1) auto sagatavošanu transportēšanai;
2) dokumentu sagatavošanu;
3) transportpakalpojumu izmaksas;
4) transportlīdzekļa saņemšanu.

Auto sagatavošana izmantošanai Latvijā, 200 €, ietver:
1) CSDD pakalpojumus:
-Transportlīdzekļa datu verifikācija pirms pirmās reģistrācijas Latvijā;
-Agregātu numuru salīdzināšana;
-Transportlīdzekļa reģistrācija;
-Transportlīdzekļa sertificēšana Longo.lv vārdā;
-CSDD nodeva;
-Numura zīmju izgatavošana;
-Muitas nodoklis;
-Tehniskās apskates izmaksas (tostarp uzlīme);
-Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis;
-Dabas resursu nodoklis;
-Auto reģistrācija tirdzniecības reģistrā un pieņemšana tirdzniecībā.

2) ar ceļu satiksmei gatava auto nodošanu klientam saistītos Longo.lv administratīvos pakalpojumus.

Ņem vērā, ka jebkurš klients var pats apciemot mūsu filiāles Viļņā www.longo.lt un Tallinā www.longo.ee, klātienē apskatīt automašīnas un arī tās iegādāties. Taču izmaksu ziņā jārēķinās ar līdzīga vai pat augstāka apjoma tēriņiem (nodoklis būs jāmaksā par visu kalendāro gadu), kā arī patērēto laiku. Mēs piedāvājam nokārtot šīs procedūras, ietaupot tavu laiku un enerģiju, lai tu varētu saņemt izvēlēto auto tuvākajā iespējamajā laikā.

4. Kā samaksāt par auto?

Tu esi gatavs iegādāties savu pirmo vai nākamo auto no Longo un šobrīd apsver tev piemērotākos finansēšanas variantus. Tādi ir pieejami vairāki – sākot no bankas aizdevuma vai līzinga partnera pakalpojumu izmantošanas līdz paša ietaupījumu ieguldīšanas. Uzzini vairāk par tev piemērotāko finansējuma risinājumu atrašanu šeit.

5. Kā saņemt auto?

Pēc rēķina apmaksas tu vari saņemt savu auto mūsu tirdzniecības vietā Rīgā, Mūkusalas 72a, vai mēs to piegādāsim līdz tavām namdurvīm bez papildmaksas*.

* pakalpojums pieejams tiešsaistes pasūtījumiem.

6. Vai manam auto būs garantija?

Mūsu pircēju drošības pārliecībai piedāvājam īstu 2 (divu) mēnešu vai 3000 km garantiju visām mūsu automašīnām. Ja ar automašīnu kaut kas atgadīsies, mēs to salabosim bez maksas, saskaņā ar mūsu garantijas noteikumiem. Lasi vairāk par Longo garantiju šeit.
Longo piedāvā 28 auto markas, kopā 872 dažādus auto