Kā Longo tiek sagatavoti auto pirms pārdošanas?

Longo mērķis ir ieviest pilnīgi jaunu kvalitātes līmeni lietoto automašīnu tirgū. Mūsu darbības pamatprincipi ir godīgums, pārredzamība un kvalitāte. Lai to nodrošinātu, visi mūsu automobiļi iziet stingri noteiktu sagatavošanas procesu. Izvēloties Longo automašīnu, tev nav jāuztraucas par papildu izmaksām. Visi mūsu auto ir braukšanas kārtībā, lai tu varētu baudīt braucienus bez bažām.

Katra Longo automašīna izgājusi rūpīgu atlasi un kvalitātes pārbaudi: atklāj, kā mēs izvēlamies tikai labākos spēkratus, kas atbilst mūsu stingrajiem kvalitātes kritērijiem.

Pēc iegādes no uzticamiem piegādātājiem Nīderlandē un Beļģijā visi auto nonāk Longo servisa centrā Paņevežā (Lietuvā). Šeit strādā vairāk nekā 60 speciālistu, kas vispusīgi sagatavo automašīnas pirms tās nonāk pārdošanā.

Auto sagatavošanas process sākas ar detalizētu 150 punktu diagnostiku. Mēs pārbaudām ne tikai galvenās auto mehānisko sistēmu sastāvdaļas, bet arī tādas detaļas kā radiouztvērēja darbība vai sēdekļu vizuālais stāvoklis.

Mūsu servisa centrs ir aprīkots ar 20 remonta platformām, kas ļauj vienlaikus efektīvi veikt vairāku auto sagatavošanu. Apskates laikā novēršam ne tikai mehāniskos defektus, bet arī pārliecināmies, ka visas auto daļas darbojas pareizi. No spuldzītēm līdz gaisa kondicionierim un no sēdekļu apsildes līdz bremzēm – automašīnas, kas nonāk Longo piedāvājumā, ir darba kārtībā un gatavas braukšanai.

Mēs zinām, cik svarīgs ir labs auto izskats. Tāpēc rūpējamies ne tikai par automašīnas tehnisko, bet arī par vizuālo stāvokli. Pērkot savu auto Longo, tu nesaņemsi nolietotu stūres ratu vai lielu skrāpējumu uz durvīm. Ja nepieciešams, auto detaļas nomainām, restaurējam vai pārkrāsojam, izmantojot videi draudzīgas krāsas uz ūdens bāzes, lai tavās rokās nonāktu acīm tīkams automobilis darba kārtībā.

Pēc pārbaudes un veiktajiem uzlabojumiem, katrs auto tiek profesionāli iztīrīts ar videi draudzīgiem līdzekļiem. Divi speciālisti velta vairāk nekā 90 minūtes automašīnas salona kvalitatīvai tīrīšanai un dezinficēšanai, nodrošinot perfektu tīrību. Mašīnā neatradīsi liecības no iepriekšējā īpašnieka!

Iespēju iepazīt katru auto Longo mājas lapā sniedz mūsu automatizētā fotostudija, kas nofotografē transportlīdzekli no visiem leņķiem, nodrošinot detalizētus, augstas kvalitātes fotoattēlus (tostarp arī 360°), lai tu varētu rūpīgi apskatīt automašīnu arī attālināti.

Ar pilnīgu informāciju, fotogrāfijām un nepieciešamajiem dokumentiem mūsu automašīnas nonāk piedāvājumā četrās valstīs, gatavas tikties ar savu jauno īpašnieku.

Kopsavilkumā:

Katram Longo automobilim tiek veikta pilnvērtīga diagnostika un nepieciešamie remontdarbi, kas garantē gatavību tehniskajai apskatei un braukšanai. Tāpat parūpējamies, lai katrs auto būtu labā stāvoklī ne tikai tehniski, bet arī vizuāli.

Nekādu kompromisu – visi automobiļi tiek pakļauti vienādam sagatavošanas procesam neatkarīgi no to cenas.

Pilnīga pārredzamība – mēs sniedzam katra automobiļa diagnostikas pārskatu. Tas nozīmē, ka tu zināsi, kādā stāvoklī auto nonāca pie mums un kādi labojumi tika veikti.

Nekādu pārsteigumu – nekādu slēptu defektu vai negaidītu darbības traucējumu uzreiz pēc iegādes.

Esam parūpējušies, lai tavs nākamais auto būtu gatavs ceļam! Tev atliek tikai tīrs braukšanas prieks!