Kāpēc iegādāties auto no LONGO? 

Longo nodrošina augstas kvalitātes automašīnas un izcilu klientu apkalpošanu!

Mēs piedāvājam plašu automašīnu klāstu, kas izceļas ar kvalitāti un lieliskām cenām. Šeit uzzināsi, ko vari iegūt, iegādājoties automašīnu no Longo!

Drošs un pārredzams darījums ar skaidru cenu

Mēs nodrošinām pilnīgu cenas un procesa pārredzamību.

Ar mūsu mājaslapā redzamo cenu vari rēķināties – nekādu neparedzētu izmaksu vai papildu maksājumu. Visas automašīnas ir gatavas braukšanai.

Cenā ietilpst tehniskā sagatavošana, tīrīšana, tehniskā apskate, reģistrācija un visa dokumentācija, kā arī transportēšana uz Longo filiāli vai pat uz tavām mājām. 

 

Ērti un vienkārši

Tev nav jābūt auto ekspertam – mēs atbildēsim uz visiem taviem jautājumiem un sniegsim nepieciešamo informāciju. Piedāvājam iegādāties auto arī tiešsaistes režīmā, ar bezmaksas piegādi uz mājām.

Mūsu pārdošanas komanda ir gatava tev palīdzēt auto iegādes procesā un padarīt to vieglu, ērtu un veiksmīgu.

 
Bez spiediena, bez saistībām pirkt

Izmēģini automašīnu pēc saviem noteikumiem – pārbaudi vari veikt paša izvēlētā autoservisā. Ja vēl neesi pārliecināts, ka šis ir tavs īstais nākamais auto, vari to rezervēt bez saistībām iegādāties.

Pie mums automašīnu vari iegādāties arī attālināti – mēs to piegādāsim tavās mājās un, ja auto tevi neapmierina, 14 dienu laikā vari no tā atteikties.

 

Drošība pirmajā vietā – pieejama pagarinātā garantija

Visas automašīnas pieejamas ar divu mēnešu vai 3000 km garantiju. Piedāvājam arī iespēju iegādāties pagarināto garantiju, sniedzot tev papildu drošību un pārliecību, ka tavs auto ir pienācīgi aizsargāts.

Pārliecinies pats – apciemo mūs longo.lv vai filiālē!

Apmeklē mūs jau šodien – iepazīsties ar mūsu plašo automašīnu piedāvājumu, satiec mūsu zinošo komandu un uzzini, kāpēc esam klientu iecienītākā izvēle Baltijā.

Ar prieku gaidīsim tevi filiālē un palīdzēsim atrast automašīnu, kas vislabāk atbilst tavām vēlmēm un vajadzībām.