Kā pārbaudīt auto pirms iegādes?

Rūpīgai automašīnas apskatei un testa braucienam pirms pirkuma veikšanas ir būtiska nozīme. Tā ir tava iespēja pārliecināties, ka izvēlētais auto tiešām atbilst tavām vēlmēm un prasībām, ka jūties ērti pie tā stūres un gūsti prieku, to vadot. Ka tas ir īstais auto tavām vajadzībām. Mēs augstu vērtējam savu uzticamības un pārredzamības reputāciju, tādēļ piedāvājam testa braucienus pilsētas apstākļos visām mūsu automašīnām. Tu vari savu noskatīto auto arī nogādāt servisa centrā neatkarīga eksperta apskatei. Lasi tālāk un uzzini vairāk par to kā vari pārbaudīt savu nākamo Longo automašīnu.

 

1. Kā varu pieteikties testa braucienam Longo?
2. Vai varu pārbaudīt auto manis izvēlētā servisā?
3. Vai varu pārbaudīt auto ar savu meistaru?
4. Kādu papildu informāciju var saņemt par auto?

1. Kā varu pieteikties testa braucienam Longo?

Testa braucieni ir pieejami visām šobrīd tirdzniecības vietā atrodamajām automašīnām, un tiem var pieteikties tev ērtākajā laikā. Lūdzam ņemt vērā, ka testa brauciens pilsētas satiksmē parasti ilgst apmēram 30 minūtes.

Ja testa brauciena laikā prātā iešaujas vēl kādi jautājumi par auto vai pirkšanas procesu, atbildes varēsi saņemt uzreiz vai pēc atgriešanās tirdzniecības vietā.

Pirms testa brauciena automašīna tiks tam sagatavota ar visu braucienam nepieciešamo dokumentāciju. Lūdzam atcerēties paņemt līdzi savu autovadītāja apliecību – par to atgādinās arī mūsu tirdzniecības pārstāvis.

Testa brauciens ir iespējams arī bez iepriekšēja pieraksta, taču šādā gadījumā var nākties uzgaidīt. Gaidīšanas laiku ietekmē tobrīd apkalpojamo klientu daudzums. Iepriekš pieteiktajiem testa braucieniem ir augstāka prioritāte.

Testa braucieniem nav noteikta skaita ierobežojuma. Tu vari pieteikties vairākiem testa braucieniem vienā dienā – tā gūstot labāku ieskatu automašīnās, kuru iegādi tobrīd apsver, un atvieglojot izvēles veikšanu.

Longo piedāvā 30 auto markas, kopā 875 dažādus auto

2. Vai varu pārbaudīt auto manis izvēlētā servisā?

Visas Longo automašīnas ir rūpīgi pārbaudītas un pilnībā atjaunotas, lai mūsu klienti varētu būt droši par izvēlētā auto stāvokli. Papildus tu vari pārbaudīt auto arī tevis izvēlētā servisā.

Rekomendējam šādu pārbaudi veikt autorizētā servisā vai tādā, par kura vērtējumu kvalitāti ir labas atsauksmes. Mūsu speciālists nogādās automašīnu izvēlētajā servisā tevis noteiktajā laikā. Piemērojama transportēšanas maksa 19 €/h (pati pārbaude parasti neaizņem vairāk par divām stundām). Sazinies ar Longo, lai pieteiktos trešās puses servisa pārbaudei.

3. Vai varu pārbaudīt auto ar savu meistaru?

Jebkuru auto mūsu tirdzniecības vietā vari pārbaudīt ar savu automehāniķi, ar iespēju pieslēgties auto datoram ar diagnostikas ierīci.

4. Kādu papildu informāciju var saņemt par auto?

Informācija par katru auto un tā iezīmēm ir pieejama mūsu tīmekļa vietnē kopā ar detalizētu foto galeriju un 360° virtuālo tūri. Tirdzniecības vietas apciemojuma laikā pārdošanas speciālists sniegs arī pārskatu par auto, tā nobraukumu, iepriekšējo vēsturi un mūsu automehāniķu veiktajām servisa apkopēm.
Longo piedāvā 30 auto markas, kopā 875 dažādus auto