Auto garantija – pircēja drošības spilvens

Garantija sniedz drošības sajūtu, ka, ja ar jūsu iegādāto auto šajā periodā kaut kas atgadīsies, Longo.lv tās novērsīs.

Iegādājoties automašīnu pie mums - tiek piedāvāta auto garantija 2 mēnešu garumā vai līdz nobrauktiem 3000 kilometriem, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai pārliecinātos, ka iegādātajai automašīnai nav apslēptu defektu. Ja šajā periodā tomēr rodas tehniskas ķibeles – automašīnai, saskaņojot ar pircēju, tiek novērsti radušies defekti.

Lai arī AS Longo Latvia tirdzniecībā pieejamās automašīnas pirms pārdošanas tiek kārtīgi pārbaudītas -  ne vienmēr var paredzēt bojājumus, kuri rodas automašīnu sākot ekspluatēt ikdienā. Šādos gadījumos cenšamies pēc iespējas ātrāk atrisināt radušos situāciju, sadarbībā ar Longo Latvia servisa centru. Priecājamies un varam lepoties, ka mūsu klienti ir saprotoši un līdz šim kopīgi esam atraduši abpusēji pieņemamus risinājumus.

AS Longo Latvia garantija ir spēkā:

1) dzinējam ( neattiecas uz DPF kvēpu filtru un EGR sistēmu);

2) ātrumkārbai;

3) starterim;

4) ģeneratoram;

5) reduktoram.

Garantijas laikā tiek veikti remonta darbi vai detaļu nomaiņa pilnīgi bezmaksas.

Kā rīkoties, lai pieteiktu garantiju?

Lai saņemtu garantiju ir svarīgi vērsties pie AS Longo Latvia tiklīdz tiek pamantīta problēma. Aicinām garantiju pieteikt pa tālruni 29995502 vai arī rakstot uz info@longo.lv. Saņemot pieteikumu, sazināsimies ar Jums , lai vienotos ar Jums, par ērtāko laiku auto diagnostikai.

Longo piedāvā 24 auto markas, kopā 444 dažādus auto

Ja jums nepieciešama jebkura palīdzība, sazinieties ar mums!