Longo garantija

Ja vēlies iegādāties lietotu auto, ir būtiski pārliecināties, vai pārdevējs piedāvā garantiju. Lai tavs auto pirkums būtu drošāks, mēs piedāvājam īstu garantiju mūsu iepirktajām automašīnām. Ja ar automašīnu kaut kas atgadīsies, mēs to salabosim bez maksas, saskaņā ar mūsu garantijas noteikumiem. Garantijas noteikumi ir spēkā automašīnām, ar ikonu "Garantija".

Lietotu auto garantija ir tirgotāja solījums segt noteiktu auto remontdarbu izmaksas. Šāda garantija darbojas līdzīgi ražotāja garantijai. Saskaroties ar mehānisku kļūmi vai bojājumu, pircējs nogādā automašīnu uz Longo.

1. Kur var saņemt lietota auto garantiju?
2. Kas ir Longo garantija?
3. Kas ir iekļauts Longo garantijā?
4. Kā pieteikties Longo garantijai?
5. Kā pieteikt garantijas prasību?

1. Kur var saņemt lietota auto garantiju?

Garantijas solījuma sniegšanai nepieciešama spēja solīto arī pildīt, gan pieejamo resursu ziņā, gan kompetencē. Tāpēc ne katrs lietoto auto tirgotājs var atļauties tādu piedāvāt. Pateicoties mūsu prasmīgajiem automehāniķiem, labi aprīkotajam servisa centram un auto sākotnējās pārbaudēs un to sagatavošanā ieguldītajam darbam, mēs to varam.

2. Kas ir Longo garantija?

Katrs Longo auto ir ticis rūpīgi novērtēts un tā iepriekšējā vēsture pārbaudīta dažādās datubāzēs, lai pārliecinātos, ka automašīnas stāvoklis atbilst Longo augstajiem standartiem. Tie ir arī rūpīgi pārbaudīti pirms piegādes tirdzniecības vietā, kvalificētiem automehāniķiem veicot 150 punktu apskati mūsu auto sagatavošanas centrā. Fotogrāfijas un apraksti mūsu tiešsaistes piedāvājumos atspoguļo automašīnu reālo stāvokli. Vairāk par Longo automašīnu sagatavošanu vari lasīt šeit.

Klients, kas iesaka mūs arī citiem, visdrīzāk ir bijis apmierināts klients. Arī tas ir labs iemesls, kādēļ mēs katrai automašīnai sniedzam 2 mēnešu vai 3000 km garantiju. Automašīnas ar garantiju apzīmētas ar zaļu ikonu.

3. Kas ir iekļauts Longo garantijā?

Pat visuzticamākais auto var mūs reizēm pievilt. Mehāniskas kļūmes var izjaukt plānus, radīt neērtības un papildu izmaksas. Garantijas termiņā (2 mēneši vai 3000 km) bez maksas tiek veikti automašīnas remonta darbi mūsu vai partneru servisā.

Longo garantija ir spēkā uz sekojošu mezglu remontiem: dzinējs (neattiecas uz kvēpu filtru (DPF) un EGR sistēmu), ātrumkārba, starteris, ģenerators, reduktors. Skatīt pilnus Longo garantijas noteikumus šeit.

4. Kā pieteikties Longo garantijai?

Šī ir vienkāršākā daļa. Pērkot savu nākamo auto no Longo, garantija ir jau iekļauta piedāvājumā, jo mēs vēlamies, lai mūsu klienti ir pārliecināti par savu pirkumu un apmierināti pēc tā.

5. Kā pieteikt garantijas prasību?

1) Tiklīdz iespējams, sazinies ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 29995502 vai rakstot e-pastu info@longo.lv;
2) Pēc sarunas ar mūsu pārdošanas speciālistu, lūdzam tuvākajā laikā nogādāt automašīnu Longo tirdzniecības vietā;
3) Nododot automašīnu, tiks sastādīts ziņojums par defektiem un auto tiks nosūtīts uz diagnostisko pārbaudi;
4) Pēc diagnostikas datu saņemšanas pieņemsim lēmumu par labāko veidu auto remontam saskaņā ar garantijas nosacījumiem;
5) Garantijas remonta ilgumu var ietekmēt rezerves daļu sagāde un nomaiņa;
6) Turpināsim informēt par servisa norisi un paredzamo auto izsniegšanas dienu;
7) Kad auto sekmīgi salabots, varēsi to saņemt Longo tirdzniecības vietā.

Būtiski:

1. Ja nepieciešami evakuatora pakalpojumi, tos sedz klients.
2. Garantijas remonta laikā Longo nenodrošina aizvietotājauto.
3. Garantijas prasība tiks automātiski noraidīta, ja bojātā vai defektīvā daļa jau salabota vai nomainīta trešās puses servisā.
Longo piedāvā 28 auto markas, kopā 913 dažādus auto