Kādēļ izvēlēties automašīnas no Longo?

Mēs pārveidojam Baltijas lietoto automašīnu tirgu, piedāvājot saviem klientiem izcilu, pilnībā pārredzamu un uzticamu auto iegādes pieredzi. Lasi tālāk un uzzini vairāk par to kā mēs iegādājamies un sagatavojam automašīnas pirms to piegādes mūsu tirdzniecības vietās.

1. Kādēļ izvēlēties automašīnas no Longo?
2. Kā mūsu auto tiek sagatavoti pirms tirdzniecības tiešsaistē?
3. Kā tiek uzņemtas automašīnu fotogrāfijas mūsu tīmekļa vietnei?

1. Kādēļ izvēlēties automašīnas no Longo?

Jau kopš pirmajām dienām mēs esam bijuši – un vēl joprojām esam – ļoti strikti, izvēloties automašīnas, kuras iegādājamies un piedāvājam saviem klientiem visā Baltijā. Ne katram auto ir izredzes kļūt par Longo piedāvājumu. Pirms mūsu automašīnu iegādes Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā tās tiek rūpīgi novērtētas un to vēsture pārbaudīta atbilstošajās datubāzēs, jo mēs vēlamies būt pilnīgi droši par katra mūsu piedāvātā transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa un kvalitātes atbilstību Longo standartiem.

Katrs Longo auto:

1) ir mūsu pašu speciālistu profesionāli atlasīts un iegādāts;
2) ar Longo Certified marķējumu ir ar 100% patiesu nobraukumu un to apstiprinošu oficiālo dokumentāciju;
3) nekad nav bijis zagts vai cietis nopietnā negadījumā;
4) nekad nav kalpojis kā taksometrs vai nomas auto;
5) nav apgrūtināts ar nenomaksātiem līzinga, apdrošināšanas vai citiem parādiem;
6) pieejams par atbilstošu gala cenu, kas noteikta, ņemot vērā automašīnas ražošanas gadu, šībrīža nobraukumu, krāsu, stāvokli un tehniskos parametrus, tostarp dzinēja darba tilpumu, pārnesumkārbu un transmisiju.

Longo iepirkumu nodaļa nerimstoši strādā, lai nodrošinātu mūsu klientiem plašu iecienītāko un kvalitatīvāko lietoto auto izvēli Baltijas valstīs. Papildus tam, ikvienam auto tiek nodrošināta garantija.

Šobrīd mūsu tiešsaistes piedāvājumā pieejamas vairāk nekā 1000 automašīnas, pārstāvot vairāk nekā 24 markas. Mūsu kompetence un tirgus pozīcija ļauj mums nepārtraukti papildināt pieejamo izvēli ar jauniem modeļiem Baltijas tirgū.

Vairāk nekā 12000 klientu jau ir iegādājušies Longo automašīnu, novērtējot izcilu, pārredzamu un uzticamu pirkuma pieredzi. Mūsu uzņēmums to piedāvā ikvienam.

2. Kā mūsu auto tiek sagatavoti pirms tirdzniecības tiešsaistē?

Katra Longo lietotā automašīna tiek rūpīgi pārbaudīta un atjaunota pirms izlikšanas tirdzniecībai tiešsaistē, lai mūsu klienti varētu būt pilnīgi pārliecināti par sava nākamā auto stāvokli un drošību.

Ikvienam Longo auto mūsu servisa centrā tiek veikta pamatīga 150 punktu pārbaude. Mūsu augsti kvalificētie mehāniķi pārbauda pilnīgi visu – sākot no dzinēja, transmisijas, bremzēm un balstiekārtas līdz elektronikai, virsbūvei un salonam.

150 punktu pārbaude iedalās šādos posmos:

1) saņemšana (auto apskate, saņemot to servisa centrā, lai pārliecinātos, ka tā stāvoklis nav cietis transportēšanas laikā);
2) mehānisko daļu pārbaude, kas ietver apkopi, kā arī eļļas un filtru nomaiņu katram auto;
3) elektronikas pārbaude;
4) salona pārbaude, kas ietver tīrīšanu un atjaunošanu;
5) virsbūves tīrīšana un pulēšana;
6) nosūtīšana uz tirdzniecības vietu.

Vairāk nekā 45 speciālisti ik dienu sagatavo mūsu lietotos auto atbilstoši mūsu augstajiem pārdošanas standartiem.

3. Kā tiek uzņemtas automašīnu fotogrāfijas mūsu tīmekļa vietnei?

Pēc automašīnas pārbaudes un atjaunošanas tā dodas uz fotosesiju - Baltijā pirmajā pilnībā automatizētajā 3D fotostudijā.

Studija veic 360° auto fotogrāfiju uzņemšanu visām Longo automašīnām. Katrs auto tiek fotografēts no vairāk nekā 455 rakursiem, nodrošinot katrai automašīnai detalizētu salona un ārējā izskata fotogrāfiju, kas ietver arī atbilstošās 360° virtuālās tūres. Vēlamies akcentēt, ka šīs fotogrāfijas nav tikušas pakļautas kosmētiskai apstrādei ar fotokoriģējošu programmatūru (Photoshop u.c.).

Pēc fotosesijas automašīnas tiek izvietotas Longo tīmekļa vietnēs Baltijas valstīs, gatavas sākt ceļu pie saviem jaunajiem īpašniekiem – mūsu klientiem.
Longo piedāvā 28 auto markas, kopā 954 dažādus auto